Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Nikšićki predškolci u predstavi „Sačuvajmo prirodu“

Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 05.06.2024. u 14:58
Vaspitačice i mališani iz Javne predškolske ustanove (JPU) „Dragan Kovačević“, Svjetski dan zaštite životne sredine obilježili su predstavom „Sačuvajmo prirodu“.

Predškolci, njih 12, su kroz osmišljene scene i odabranu muziku poslali poruku da se životna sredina može i mora čuvati.

Nakon izvođenja predstave, koju je organizovala JPU „Dragan Kovačević“ , vaspitači su učesnicima uručili zahvalnice.

Autr teksta predstave je Nataša Karadžić, a u realizaciji cjelokupne aktivnosti učestvovali su Desanka Čizmović,Tanja Bojić, Žana Anđelić, Marija Drašković, Nevenka Perutić, Jelena Tomanović i Nataša Karadžić.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Zapad“ – Stanice policije Šavnik su, po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Pljevljima, lišili slobode državljanina Republike Hrvatske i jednog crnogorskog državljanina zbog sumnje da su izvršili krivično djelo omogućavanje uživanja opojnih droga.
    Centar za građansko obrazovanje (CGO) saopštio je da se sjutra, 6. jula, navršavaju 34 godine od ubistva troje članova porodice Klapuh iz Foče, upozoravajući da institucije i dalje nijesu obezbijedile punu pravdu za žrtve, jer gotovo niko od osuđenih nije izdržao zatvorsku kaznu, a posmrtni ostaci Hasana Klapuha još nijesu pronađeni.
    -->