Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Nikšićki ugostitelji najavili protest zbog mjera NKT-a

viber_image_2020-09-28_07-41-14
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 28.09.2020. u 05:57

Nezadovoljni odlukom Nacionalnog koordinacionog tijela (NKT) da se vrata ugostiteljskih objekata zatvore na 14 dana zbog povećanog broja zaraženih u gradu pod Trebjesom, nikšićki ugostitelji danas će početi protest na Trgu slobode u 11.30h, odakle će se uputiti prema Opštini.

Minulih dana pojedini ugostitelji iz Nikšića predlagali su da im se nadoknade gubici u poslovanju ili da dobiju dozvolu za rad.

Crnogorski ugostitelji iz svih opština uputili su apel nadležnima da im se objasni na koji način njihova djelatnost ugrožava zdravlje građana i građanki Crne Gore, kao i da to treba jasno staviti do znanja i potkrijepiti bilo kojom vrstom dokaza. 

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Komentarišući presudu Višeg suda za prekršaje u Podgorici ,koji je usvojio žalbu Višeg državnog tužilaštva i preinačio odluku Suda za prekršaje i predsjednika Opštine Nikšić Marka Kovačevića oglasio krivim za govor mržnje, kaznivši ga sa 2.000 eura, prvi čovjek opštine podsjetio da je Sud za prekršaje rješenjem utvrdio da na Grahovcu nije napravio nikakav prekršaj.
-->