Od danas bez posjeta u KCCG

KCCG
- Autor onogost.me
- 14.02.2025. u 09:46
U skladu sa preporukama Instituta za javno zdravlje Crne Gore, a usljed povećanja aktivnosti virusa gripa, kao i registrovanog broja oboljelih od bolesti sličnih gripu, u Kliničkom centru Crne Gore (KCCG) se od danas obustavljaju posjete hospitalizovanim pacijentima, saopšteno je iz najveće zdravstvene ustanove u državi.
“Informacije o zdravstvenom stanju pacijenata članovi uže porodice (supružnik, roditelji ili djeca) mogu dobiti na matičnom odjeljenju putem telefona”, naveli su u saopštenju.
Obustava posjete trajaće do poboljšanja epidemiološke situacije.
“Odjeljenje za bolničku epidemiologiju će i u narednom periodu pratiti kretanje respiratornih bolesti i shodno epidemiološkoj situaciji predlagati mjere za sprječavanje i suzbijanje bolničkih infekcija”, dodaju iz KCCG.
Mole građane za razumijevanje i saradnju, kao i da se pridržavaju mjera u cilju smanjenja obolijevanja od gripa.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Ministar pravde Bojan Božović najavio je da će rodno motivisano ubistvo žena – femicid – biti uvedeno u Krivični zakonik kao poseban oblik teškog ubistva.
- 0
- Društvo
- u
Šesnestogodišnji stanovnik Plužina Nikola Krunić učenik je drugog razreda srednje škole, ali i guslar i kolekcionar gusala.
- 0
- Društvo
- u
U Crnoj Gori u posljednja 24 sata evidentrano je 16 saobraćajnih nezgoda, u kojima je sedam osoba povrijeđeno lakše.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
31.01.
22:41
Raspucana Sutjeska slavila protiv Ulcinja
31.01.
17:36
Za 24 sata u Nikšiću tri saobraćajne nezgode
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











