Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Performans na Trgu: „Da dođe Premijer????“

14469367_652755234887136_1370327772_n
Bojana Vujačić
  • Autor onogost.me
  • 25.09.2016. u 11:02

Na Trgu Slobode danas su od 10h do 12h četiri maskirane osobe izvele performans, noseći poruku „Da dođe Premijer????“

Četvoro mladih ljudi performans je počelo kod fontane, a  zatim prošetalo Trgom koji se renovira, sve vrijeme ćuteći.

U poslednjih nekoliko godina česti su performansi iza kojih se uglavnom kriju političke partije koje žele na taj način da skrenu pažnju na svoje aktivnosti.

Posljednji performans na Trgu Slobode izveli su Mladi DPS-a.

Perforamans je trajao četiri dana i njime su željeli da ukažu na pozitivne promjene u gradu ističući svakog dana fotografije nekad propalih, a danas renoviranih infrastrukturnih objekata. 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Predsjednik Opštine Šavnik Jugoslav Jakić upriličio je prijem za mlade bračne parove Vućić i Đurđić, koji su nedavno stupili u brak i odlučili da svoju budućnost, rad i porodični život vežu za Šavnik.
Potpredsjednik Opštine Nikšić Zoran Tomić i dekanka Arhitektonskog fakulteta Univerziteta Crne Gore prof. dr Svetlana Perović potpisali su memorandum o saradnji, kojim se predviđaju zajedničke aktivnosti radi realizacije programa i projekata u procesu razvoja i unapređenja prostornih vrijednosti, naročito u oblasti zaštite i promocije prirodnog i građevinskog nasljeđa, kao i saradnja na zajedničkim projektima u realizaciji studentske prakse, saopšteno je iz Opštine.
Uhapšena je bivša ministarka prosvjete, nauke, kulture i sporta Vesna Bratić, saznaje Portal RTCG.
-->