Policija u Šavniku pronašla pušku, podnijeta krivična prijava

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 19.02.2020. u 11:39
Policija je u Šavniku, shodno naredbi nadležnog sudije za istragu, izvršila pretres stana i drugih prostorija koje koristi V.S. (60) iz Šavnika gdje je pronađena i oduzeta puška M-48.
Upoznat je nadležni državni tužilac koji se izajsnio da je riječ o krivičnom djelu nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.
“Protiv V.S. je podnijeta krivična prijava zbog sumnje da je izvršio prethodno navedeno krivično djelo”, naveli su iz Uprave policije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Naredna dva dana, povodom Dana nezavisnosti, u Nikšiću će biti besplatan parking, saopšteno je iz Parking servisa.
- 0
- Društvo
- u
Crna Gora 21. maja obilježava 20 godina nezavisnosti.
- 1
- Društvo
- u
Uprava policije saopštila je da će snimati javna okupljanja i manifestacija koje će se održati u četvrtak, 21. maja, povodom obilježavanja Dana nezavisnosti, u Podgorici, Cetinju, Nikšiću – na Grahovu, kao i u drugim gradovima Crne Gore.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











