Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Privremeni prekid vodosnabdijevanja u dijelu Kličeva

onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 16.04.2025. u 08:36
Iz Vodovoda je saopšteno da će danas do 11 časova bez vode biti dio Kličeva, odnosno dio stanovništa koje gravítira dužinom ulice Bilevar 13. jul.

“Obavještavamo korisnike usluge da će danas (16.04. 2025.) biti privremeno obustavljeno vodosnabdijevanje dijelu stanovništva koje gravitira dužinom ulice Bulevar 13. jul u Kličevu i to u terminu od 8h do 11h usled izvođenja radova na otklanjanju kvara na vodovodnoj mreži”, saopšteno je iz Vodovoda.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Fudbaleri Sutjeske su kraj Bistrice savladali Arsenal sa ubjedljivih 4:1 u susretu 24. kola Meridianbet 1.CFL.
    Četiri porodice, troje penzionera i jedan samohrani roditelj, od 2009. godine, kada su srušene barake u kojima su živjeli radi izgradnje Bulevara 13. jul, žive u privatnom smještaju, a od 2014. godine Opština im ne plaća kiriju, iako su, kako tvrde, potpisali ugovor prema kojem je to trebalo da traje do trajnog rješavanja njihovog stambenog pitanja.
    Centar za romske inicijative Nikšić (CRI) u saradnji sa  Književnom zajednicom “Vladimir Mijušković” organizuje donatorsko umjetničko veče "Za sigurnije djetinjstvo", koje će biti održano u petak, 13. marta, početkom u 18h u Tehnopolisu.
    -->