Rajko Pavićević pronađen mrtav u porodičnoj kući u Miločanima, sumnja se da je ubijen

- Autor onogost.me
- 02.10.2015. u 11:11
U porodičnoj kući u Miločanima, kasno sinoć pronađeno je beživotno tijelo nekadašnjeg hirurga Rajka Pavićevića.
Obdukcija je urađena jutros, a kako nezvanično saznaje portal Onogošt, najvjerovatnije se radi o ubistvu jer je Pavićević pronađen sa povredama zadobijenim u predjelu glave.
On je živio sa bratom Žarkom.
Istraga je u toku…
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Na opštinskom takmičenju iz matematike, koje je organizovalo Udruženje nastavnika matematike Crne Gore (UNMCG), zavidne rezultate pokazali su nikšićki osnovci.
- 0
- Društvo
- u
Opština Nikšić i ove godine podržala je akciju NVO "Osvit" u obilježavanju Dana protiv vršnjačkog nasilja, koji je simbolično nazvan "Dan ružičastih majica".
- 0
- Društvo
- u
Nikšićka policija je, po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću, lišila slobode G.K. (56) iz Nikšića, zbog sumnje da je počinio krivično djelo seksualno uznemiravanje na štetu maloljetnog lica, saopšteno je iz Uprave policije.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











