Sjutra oblačno, povremeno kiša

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 01.05.2023. u 18:41
U Crnoj Gori sjutra će biti pretežno oblačno, povremeno se očekuje kiša, a u južnim predjelima i pljuskovi sa grmljavinom.
Tokom noći u većem dijelu zemlje biće suvo.
Kako je najavljeno iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju, vjetar će biti slab do umjeren prijepodne ponegdje i pojačan, južni.
Jutarnja temperatura od šest do 15, najviša dnevna od deset do 20 stepeni.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Dom zdravlja Nikšić raspisao je javni konkurs za dodjelu specijalizacija zdravstvenim radnicima i zdravstvenim saradnicima.
- 0
- Društvo
- u
Četiri porodice, troje penzionera i jedan samohrani roditelj, od 2009. godine, kada su srušene barake u kojima su živjeli radi izgradnje Bulevara 13. jul, žive u privatnom smještaju, a od 2014. godine Opština im ne plaća kiriju, iako su, kako tvrde, potpisali ugovor prema kojem je to trebalo da traje do trajnog rješavanja njihovog stambenog pitanja.
- 0
- Društvo
- u
Centar za romske inicijative Nikšić (CRI) u saradnji sa Književnom zajednicom “Vladimir Mijušković” organizuje donatorsko umjetničko veče "Za sigurnije djetinjstvo", koje će biti održano u petak, 13. marta, početkom u 18h u Tehnopolisu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
08:00
Pobjeda protiv Primorja
11.03.
19:16
Sutjeska ubjedljiva protiv Arsenala
11.03.
14:42
Prosječan februarski račun za struju 43,25 eura
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











