Sjutra obustava vodosnabdijevanja u dijelu Dragove Luke

onogošt.me
- Autor onogost.me
- 03.02.2023. u 15:01
Lokalni Vodovod obavijestio je da će sjutra, od 10 do 14 časova, biti obustavljeno vodosnabdijevanje u lijevom dijelu Dragove Luke, što obuhvata Široku ulicu, Bistričke ulice, Dragovolučku i Tovićku ulicu.
„Prekid u vodosnabdijevanju će nastupiti zbog izvođenja radova na rekonstrukciji vodovodne mreže u Širokoj ulici“, saopštili su iz nikšićkog Vodovoda.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Uprava policije je saopštila da je u akcija "Stranac" u oktobru donijela 84 rješenja o povratku osoba, za 113 osoba otkaz boravka, tri stranca su protjerana, a četiri prinudno udaljena.
- 0
- Društvo
- u
Kroz usku Ulicu 18. septembra, bez trotoara i sa slabom rasvjetom, sve češće se vozi prebrzo, naročito u večernjim satima.
- 1
- Društvo
- u
Sve lične karte koje su izdate prije početka izdavanja novih, “pametnih”, prestale su da važe 30. septembra, i prilikom zamjene, građani su u obavezi da ih oglase nevažećim, ali nemaju i obavezu da plate taksu za tu uslugu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari