Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sjutra privremena obustava vodosnabdijevanja u Orahu i Šipačnu

onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 09.06.2024. u 08:29
Iz nikšićkog Vodovoda saopšteno je da će sjutra doći do privremene obustave vodosnabdjevanja u selima Orah i Šipačno.

“Obavještavamo javnost da će u ponedjeljak, 10. 6. 2024, usljed izvođenja radova na izmiještanju (rekonstrukciji) vodovodne mreže, doći do privremene obustave vodosnabdijevanja za mještane sela Orah i Šipačno”, kazali su iz Vodovoda.

 

 

 

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Očekujem i vjerujem da će sve nadležne institucije - u ovom slučaju gdje su privatnost i dostojanstvo javne funkcionerke na meti - reagovati u domenu svojih nadležnosti, saopštila je za Portal RTCG predsjednica Odbora za rodnu ravnopravnost Skupštine Crne Gore i poslanica Pokreta Evropa sad Jelenka Andrić.
    Novinarka, direktorka i glavna urednica portala „Volim Podgoricu“ Vesna Radojević oštro je reagovala na jučerašnje saopštenje Uprave policije Crne Gore, ocijenivši da se ne radi o demantiju, već o, kako je navela, opasnom pokušaju institucionalne diskreditacije i javnom „crtanju mete“ novinarima koji insistiraju na zakonitom postupanju i otkrivanju odgovornih za njihovo zastrašivanje.
    -->