Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

U ponedjeljak bez struje djelovi nikšićke i plužinske opštine

CEDIS
  • Autor onogost.me
  • 15.12.2024. u 19:23
Sjutra će bez napajanja električnom energijom ostati djelovi nikšićke i plužinske opštine, saopštili su iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS).

”U opštini Plužine u terminu od 8.00 do 17.00 časova selo Miljkovac biće bez struje. U opštini Nikšić u terminu od 8.00 do 15.00 časova Dubočke, Granice, Vitalac, a u u terminu od 8.00 do 16.00 časova Ulica Alekse Backovića, Broćanac, Široka ulica, Štedim, Moštanica, Dio Vitalca, Riđani, Kuside, Stari Dvori, Gitanes Petrol, Neckom, Agromont, Atlas Montenegro, dio Straševine, Geosonda i Vrtac”, naveli su iz CEDIS-a.

Do prestanka snabdijevanja električnom energijom, dodaje se, dolazi zbog planiranih radova na merži.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Direktor Uprave za nekretnine Marko Bulatović kazao je za TVCG da su prije početka primjene Zakona o legalizaciji uradili analizu i da su došli do podatka o 65.000 nelegalnih objekata.
    NVO Centar za afirmaciju RE populacije – CAREP objavila je javni poziv za mlade Rome/Romkinje i Egipćane/Egipćanke iz opštine Nikšić za učešće u programu plaćene obuke na radu i karijerne podrške, koji se realizuje u okviru projekta „REvolucija rada – Snaga zajednice u akciji“.
    -->