Dvoje djece, djevojka i starija osoba stradali u požaru u Baru

Ilustracija/pixabay.com
- Autor onogost.me
- 15.02.2024. u 11:32
Dvoje djece, devetnaestogodišnja djevojka i starija žena stradali su u požaru koji je u ranim jutarnjim satima izbio u naselju ispod brda Volujica, saopšteno je Portalu RTCG iz Uprave policije.
Iz OKC-a Uprave policije nijesu mogli da nam saopšte koliko godina su imala stradala djeca.
Pripadnici Službe zaštite i spašavanja su u 4.35 sati obavijestili dežurne u Odjeljenju bezbjednosti Bar da je u montažnim barakama pod Volujicom, u kojima žive lica romske populacije, došlo do požara.
“Vatra je zahvatila nekoliko objekata. Ekipa barskih vatrogasaca je na lice mjesta stigla sa nekoliko vozila, a tokom akcije gašenja požara pronađena su četiri, neidentifikovana tijela“, saopšteno je Radio Baru i Bar Infu iz policije.
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Čitaoci šalju, Društvo, Foto priča
- u
Djecu više ne možemo ni na igrališta, ni na šetališta, a i između zgrada pustiti od nekulture sugrađana. Komunalnu policiju očigledno ne zanima ništa osim sami centar grada. Kontejner posle Arkada je pomjeren da bi auta prolazila i da bi se mogli parkirati kod zgrada, ovako se požalila čitateljka portala Onogošt zbog sve učestalijih situacija sa nepropisnim parkiranjem u kvartu kod bolnice.
- 0
- Društvo
- u
Kulturna baština i identitet nijesu samo stari spomenici, to su i naše ulice koje čuvaju duh Nikšića.
- 0
- Društvo
- u
Evropske vrijednosti često je najlakše predstaviti kroz kreativnost, ideje i poruke mladih generacija, a upravo su učenici iz Šavnika kroz umjetnost poslali poruke zajedništva, mira i evropske budućnosti.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











