Uhapšen Nikšićanin za kojim raspisana potraga

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 03.01.2024. u 19:47
Policija je na graničnom prelazu Ranče uhapsila N.G. (25) iz Nikšiča, za kojim je bila raspisana potraga.
Kako je saopštila Uprava policije Odjeljene bezbjednosti Nikšić, a po naredbi Osnovnog suda za N.G. je raspisalo potragu jer se nije odazvao pozivu za glavni pretres koji se vodi protiv njega zbog krivičnog djela iz oblasti imovinskog kriminaliteta.
Policija je izvršila kontrolu vozila nikšićkih registarskih oznaka kojim je upravljao N.G. i kod njega pronašla i oduzela manju količinu materije tamnozelene boje za koju se sumnja da je marihuana.
“N.G. je lišen slobode i sproveden sudiji Osnovnog suda u Nikšiću na dalju nadležnost”, navodi se u saopštenju.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
U okviru kampanje "Naš grad, naš od(b)raz“ u petak, 31. juna biće organizovana akcija uređenja prostora u neposrednoj blizini Krupačkog jezera, na potezu gdje se održava Lake fest.
- 0
- Društvo
- u
Policijski službenici Regionalnog centra granične policije "Centar“ juče su, po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću, lišili slobode crnogorskog državljanina Z.B. osumnjičenog za krijumčarenje migranata.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević i predsjednica Skupštine opštine (SO) Milica Lalatović Žižić prisustvovali su obilježavanju 150. godišnjice Vučedolske bitke i tom prilikom, zajedno sa saradnicima, položili vijenac na spomen-obilježje vučedolskim junacima.
- 0











1
А зашто иницијали…име и презиме па да се зна ко је ?