Uhapšen osumnjičeni za silovanje maloljetne osobe

onogost.me
- Autor onogost.me
- 21.03.2024. u 11:13
Nikšićka policija lišila je slobode Z.P. (61), koji se sumnjiči za krivično djelo silovanje na štetu maloljetne osobe.
To je saopšteno iz Uprave policije.
“Nakon što je policiji prijavljen ovaj događaj, policijski službenici su u koordinaciji sa Višim državnim tužilaštvom u Podgorici preduzeli niz mjera i radnji u cilju utvđivanja činjeničnog stanja”, navode iz policije.
Dodaju da je po preduzimanju svih neophodnih radnji postupajući tužilac kvalifikovao krivično djelo silovanje i naložio da se Z.P. liši slobode.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
Tim Suzane Lazović je, kako se to kolokvijalno kaže, "defanzivnom klinikom", potpuno razbio otpor Srbije i trijumfovao čak 33:17 plasoravši se četvrtfinale Svjetskog prvenstva.
- 0
- Društvo
- u
Ministarstvo evropskih poslova, u saradnji sa UNOPS-om i projektom EU4ME, organizovalo je studijsku posjetu Briselu za novinare crnogorskih medija koji učestvuju u programu „Novinari za EU – Izvještavanje o procesu EU integracije“, saopšteno je iz ovog Vladinog resora.
- 0
- Društvo
- u
Pripadnici nikšićke policije oduzeli su dvije šuške, pištolj i preko 370 komada municije u dva pretresa na teritoriji opštine Plužine, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











