Uhapšena 44 vozača zbog vožnje u pijanom stanju

Uprava policije
- Autor onogost.me
- 13.02.2023. u 11:59
Tokom prethodnog vikenda na crnogorskim putevima evidentirano je 39 saobraćajnih nezgoda, u kojima su tri lica zadobila teške, dok je sedam lica zadobilo lake tjelesne povrede.
Zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola uhapšene su 44 osobe, od čega 16 vozača u Podgorici.
“U istom periodu, pripadnici saobraćajne policije su u okviru represivnih aktivnosti podnijeli 151 prekršajnu prijavu, izdali 979 prekršajnih naloga, oduzeli 13 pari registarskih oznaka i isto toliko vozila isključili iz saobraćaja”, navela je policija.
Uprava policije apeluje na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajne propise i na taj način doprinesu, ličnoj i bezbjednosti drugih učesnika u saobraćaju.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Predsjednik Opština Nikšić Marko Kovačević najavio je da će Opština obezbijediti subvenciju od 50 odsto, za boravak djece u vrtićima, te istakao da je to dio paketa mjera za podršku porodicama i djeci.
- 0
- Društvo
- u
Tokom praznika i prethodnog vikenda od 13. do 16. novembra na crnogorskim putevima evidentirana je 41 saobraćajna nezgoda u kojoj je 10 lica zadobilo teške, a 13 lica lake tjelesne povrede.
- 0
- Društvo
- u
Od 2. novembra važi naredba kojom se propisuje obavezna upotreba zimskih pneumatika na određenim putevima u Crnoj Gori, a od 15. novembra do 1. aprila ta obaveza važi za sva vozila u zimskim uslovima, bez obzira na lokaciju. Policija najavljuje da će zbog povoljnih vremenskih prilika narednih dana vozače prvenstveno upozoravati.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











