Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Viber i WhatsApp opet rade

viver-watsapp_logo_new
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 16.10.2016. u 18:23

Servisi Viber i WhatsApp ponovo su dostupni od 19 i 30h, 

To su saopštili Crnogorski Telekom, Telenor i M:tel.

Agencija za elektronske komunikacije i poštansku djelatnost naložila je suspenziju zabrane korišćenja aplikacija Viber, WhatsApp i drugih sličnih servisa, koja je tokom dana upućena svim telekomunikacionim operatorima u Crnoj Gori.

Kompanije Crnogorski Telekom, Telenor i M:tel ističu da nijesu ustupale podatke o svojim korisnicima i da poštuju najstrože bezbjedonosne standarde i procedure zaštite korisnika i njihovih podataka.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Predsjednik Opštine Šavnik Jugoslav Jakić upriličio je prijem za mlade bračne parove Vućić i Đurđić, koji su nedavno stupili u brak i odlučili da svoju budućnost, rad i porodični život vežu za Šavnik.
Potpredsjednik Opštine Nikšić Zoran Tomić i dekanka Arhitektonskog fakulteta Univerziteta Crne Gore prof. dr Svetlana Perović potpisali su memorandum o saradnji, kojim se predviđaju zajedničke aktivnosti radi realizacije programa i projekata u procesu razvoja i unapređenja prostornih vrijednosti, naročito u oblasti zaštite i promocije prirodnog i građevinskog nasljeđa, kao i saradnja na zajedničkim projektima u realizaciji studentske prakse, saopšteno je iz Opštine.
-->