Vlada najavila pomoć u saniranju štete nakon zemljotresa

RTCG
- Autor onogost.me
- 14.03.2024. u 14:32
Vlada Crne Gore će pomoći u saniranju posljedica štete nastale prilikom jutrošnjeg zemljotresa
Kako je saopšteno iz Vlade, Komisija za procjenu šteta od elementarnih nepogoda, kojom predsjedava Vladimir Joković, ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede će se upoznati sa stanjem na terenu i shodno propisanim procedurama donijeti odluke o daljem postupanju piše u saopštenju Vlade.
Zemljotres jačine 5,4 stepena po Rihterovoj skali potresao je teritoriju Crne Gore u četiri sata i šest minuta.
Zavod za hidrometeorologiju i seizmologiju je saopštio da je epicentar bio na pet kilometara od mjesta Čarađe u opštini Nikšić. Žarište je bilo na dubini od 14 kilometara.
Izvor: vijesti.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Promjene u strukturi stanovništva postaju sve primjetnije. Manje djece, više odlazaka, i pitanje – ko će graditi budućnost Crne Gore?
- 0
- Društvo
- u
Crna Gora bi uskoro trebalo da dobije prvi Nacionalni savjet za sprječavanje negativnih pojava u sportu, čiji će osnovni zadatak biti borba protiv huliganizma, namještanja utakmica i upotrebe dopinga.
- 0
- Društvo
- u
Ženska osoba stradala je u saobraćajnoj nesreći večeras u mjestu Dragalj, na putu Lipci-Grahovo, saopšteno je Portalu RTCG iz Uprave policije.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











