Zemljotres u Albaniji, osjetio se i u Crnoj Gori

- Autor onogost.me
- 24.07.2024. u 08:00
Registrovan je jači zemljotres, sa epicentrom 22 kilometra jugozapadno od Medove (Albanija), saopšteno je Sektora za seizmologiju Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.
Zemljotres jačine 4,5 jedinica Rihterove skale, oko 2:42 sata osjetio se i u velikom dijelu Crne Gore.
Žarište zemljotresa locirano je na dubini od 10 km.
Zemljotres je mogao izazvati izvjesne materijalne štete u epicentralnom području, saopšteno je iz Sektora za seizmologiju Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Ministarstvo enrgetike i rudarstva saopštilo je da Crna Gora ima 40 odsto formiranih obaveznih rezerve naftnih derivata, odnosno 44.260 metričkih tona, koje čine bezolovni benzin i eurodizel, te da su tvrdnje analitičara i pojedinih medija kako ih nema potpuno netačne.
- 0
- Društvo
- u
Dom zdravlja Nikšić raspisao je javni konkurs za dodjelu specijalizacija zdravstvenim radnicima i zdravstvenim saradnicima.
- 0
- Kultura
- u
Autorsko veče pjesnikinje Ivane Knežević Minić biće održano večeras, u 19 časova, u Gradskoj kući, u organizaciji Narodne biblioteke "Njegoš“.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
08:00
Pobjeda protiv Primorja
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











