Interaktivni mjuzikl za djecu „Baš čarobna frula“

onogošt.me
- Autor onogost.me
- 28.12.2022. u 08:05
Interaktivni mjuzikl za djecu „Baš čarobna frula“ u produkciji MoniCart-a iz Beograda biće izveden danas na sceni Nikšićkog pozorišta, u terminima od 10 i 12 časova.
U predstavi igraju Nikola Ugrinović i Nađa Đoković. Predstava traje 45 minuta, a ciljna grupa je uzrasta od 4 do 10 godina.
“U predstavi se nižu songovi na temu Mocarta, što iz njegove „Čarobne frule“, što popularne kompozicije „Mala noćna muzika“, „Turski marš“ i mnoge druge. Izvođači žele da na prihvatljiv način djeci približe istinski vrijednu muziku, kao i da istaknu važnost obrazovanja i učenja, kao glavnog pokretača svih naših ideja”, navodi se u najavi.
Cijena ulaznice je dva eura, a može se kupiti na biletarnici Nikšićkog pozorišta.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
JU Muzeji i galerije Nikšić organizuju večeras otvaranje izložbe "Afrička umjetnost“, u Dvorcu kralja Nikole.
- 0
- Kultura
- u
U okviru Dana frankofonog filma u Nikšićkom pozorištu biće organizovane dvije projekcije filmova iz savremene francuske kinematografije. Film za djecu „Kalamiti“ biće prikazan 13. marta u 17 časova, dok će iste večeri u 20 časova publika moći da pogleda film „Sve ruke na palubi“.
- 0
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu četiri nova filma - animirani “Strašnica”, komedija “Sportsko srce”, ljubavni, drama “Sve što me podsjeća na njega” i komedija “Čarobnjak iz Kremlja”.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
15.03.
17:02
Sutjeska slavila u derbiju, korak bliže tituli
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











