Nikšićko pozorište: Teatar poezije „Noć skuplja vijeka“

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 10.03.2017. u 06:46
U Nikšićkom pozorištu večeras, sa početkom u 20h, biće upriličen Teatar poezije, pod nazivom „Noć skuplja vijeka“ (Od Njegoša do danas).
Izvođači su glumac Slobodan Marunović i profesor gitare Rade Amanović, a ulaz je slobodan.
Organizator događaja je JU Nikšićko pozorište, a u okviru Programa podrške razvoju kulture u Nikšiću.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Izložba novogodišnjih i božićnih čestitki pod nazivom "Velika radost malog formata", biće upriličena večeras u sali "Zahumlja", sa početkom u 19 časova.
- 0
- Kultura
- u
Goranu Radojičiću, autoru iz Nikšića, pripala je treća nagrada za zbirku poezije Manevar insek(A)ta na konkursu, koji je raspisala izdavačka kuća Nova poetika.
- 0
- Kultura
- u
Aktivno uključivanje djece i mladih u kulturne procese predstavlja jednu od ključnih misija Ministarstva kulture i medija, zbog čega je novi konkurs namijenjen upravo njima, pružajući priliku da se kroz uključivanje u postojeće programe institucija kulture podstakne njihovo aktivno učešće u savremenom kulturnom životu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











