Solistički koncert Ognjena Rašovića

Poster
- Autor onogost.me
- 26.06.2023. u 09:53
Mladi violončelista Ognjen Rašović održaće večeras solistički koncert, u sali "Zahumlja", u 18 časova.
Publika će u izvođenju mladog umjetnika imati priliku da čuje djela Baha, Hajdna, Bramsa, Dvoržaka i Bloha.
Rašović je u Nikšiću završio nižu muzičku školu “Dara Čokorilo”, da bi školovanje nastavio u muzičkoj školi “Andre Navara” u Podgorici, u klasi profesora Bogdana Asanovića. Učestvovao je na brojnim koncertima, i takmičenjima.
Pohađao je majstorske kurseve kod profesora: Sandre Belić, Dejana Božića, Tes Remi-Šumaher i Karmen Marija Elen Gonzales.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Fudbaleri Sutjeske večeras gostuju ekipi Dečića na stadionu Tuško Polje u okviru 7. kola Meridianbet 1. CFL.
- 0
- Kultura
- u
U okviru Septembarskih dana, JU Muzeji i galerije Nikšić organizuje večeras izložbu radova likovnih umjetnika koji su učestvovali na konkursu za dodjelu Likovne nagrade „Ilija Šobajić“.
- 0
- Kultura
- u
Dugometražni igrani film "Obraz", u režiji Nikole Vukčevića, izabran je za crnogorskog kandidata za 98. nagradu Američke akademije filmske umjetnosti i nauke – Oskar, u kategoriji Međunarodni film 2025.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari