„Star wars – Posljednji džedaji“ u bioskopu Cinema 213

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 04.01.2018. u 09:13
U bioskopu Cinema 213 danas i sjutra na repertoaru su projekcije po tri filma.
Danas u 16h biće prikazan film „Koko“, dok će se dva sata kasnije prikazati „Star wars – Posljednji džedaji“. Posljednji termin, 20.30h rezervisan je za projekciju filma „Velicanstveni šoumen“.
Sutra u 16h posjetioce bioskopa čeka film „Deda Mraz i kompanija“, dok je termin u 18h opet predviđen za film „Star wars – Posljednji džedaji“, a 20.30h za „Veličanstvenog šoumena“.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Povodom godišnjice smrti slikara i vajara Krsta Andrijaševića u Nikšiću će sjutra biti održano veče sjećanja.
- 0
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stiže pet filmova -akcija, avantura “Patrolne šape: Dino avantura”, akcija “Mladi Vašington”, komedija “Spa vikend”, horor “Astralna podmuklost: Oni su među nama” i horor “Ukus straha”.
- 0
- Kultura
- u
U Kući Pekića održava se četvrta umjetnička rezidencija ŠAV! koju realizuje Centar za kulturu Šavnik uz podršku Ministarstva kulture i medija Crne Gore i Opštine Šavnik. Rezidenti četvrte umjetničke rezidencije su pisac i novinar Brano Mandić i muzičar i vizuelni stvaralac Petar Garić.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
24.08.
21:47
Vlada dodatno snizila akcize, a kao da nije
24.08.
17:35
Dragaš na Forumu generalnih direktora CIGRE u Parizu
24.08.
10:25
NIKŠIĆ 2030: Ljetnja škola za menadžere u kulturi
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











