Tehnopolis: Veče mladih pjesnika

Poster/ Art klub “Prvo pismo”
- Autor onogost.me
- 19.01.2024. u 07:59
Art klub "Prvo pismo" večeras organizuje Veče mladih pjesnika pod nazivom "Poezija bez granica".
Veče će se održati u IPC Tehnopolis sa početkom u 19 časova.
U programu će učestvovati Mato Uljarević, Nikolina Kovačević, Marko Sandić, Tijana Vučetić, Spasoje Joksimović, Rade Šupić i Kosta Kosovac.
Pjesnikinja Nataša Lalatović će govoriti stihove članova Art kluba.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Do Sutjeskinog starta u kvalifikacijama za Ligu šampiona ostalo je još nešto više od dva dana. Nikšićani će danas, nešto poslije 13 časova, čarter letom otputovati za Kazahstan.
- 0
- Biznis
- u
Ministarstvo finansija (MF) nema namjeru da oporezuje dobitke fizičkih lica u kazinima i automat klubovima iz razloga što za te vrste igara priređivači plaćaju veće jednokratne, fiksne i varijabilne naknade u odnosu na kladioničarske i lutrijske igre i globalni džekpot gdje se svi dobici oporezuju sa 12 odsto.
- 0
- Košarka, Reprezentacija, Sport
- u
Košarkaši Crne Gore savladali su večeras u Baru reprezentaciju Rumunije u još jednom neizvjesnom meču u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Slavili su izabranici Zvezdana Mitorvića u očajnoj šuterskoj večeri rezultatom 65:64.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
06.07.
12:39
Za prve zanatske projekte opredijeljeno 30.000 eura
06.07.
11:53
Fudbaleri Sutjeske danas putuju za Kazahstan
06.07.
09:30
Od ponoći skuplje sve vrste goriva
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











