Veče posvećeno Milanu Dugu Krivokapiću „Daleko se kazalo“

Poster
- Autor onogost.me
- 25.11.2024. u 09:31
Art klub „Prvo pismo“, u okviru festivala „Pod lipom“, organizuje večeras, od 19 h u Tehnopolisu, veče posvećeno Milanu Dugu Krivokapiću „Daleko se kazalo“.
O Milanu Dugu Krivokapiću govoriće Nikola Marković, urednik knjige „Opširno nebo“, Sonja Vujadinović, urednik dokumentarnog filma o Dugu i Aleksandar Ćuković, pisac i književni kritičar.
Stihove će govoriti Radoje Mijušković, a moderator večeri biće Sava Radulović.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Nikšić Guitar Festival, najznačajnija manifestacija posvećena klasičnoj gitari u Crnoj Gori, ove jeseni slavi svoje jubilarno, dvadeseto izdanje.
- 0
- Kultura
- u
Na predlog Stručne komisije za razmatranje inicijativa, koju je obrazovalo Ministarstvo kulture i medija, Vlada Crne Gore donijela je rješenja o dodjeli statusa istaknuti kulturni stvaralac za 15 umjetnika i stvaralaca iz oblasti kulture i umjetnosti.
- 0
- Kultura
- u
U sportskoj sali Filozofskog fakulteta od 10 do 21 sat biće održan drugi dan V Jesenjeg sajma knjiga "Anderva Book".
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

25.09.
13:11
Kadeti Sutjeske osvojili Kup Nikšića

25.09.
12:06
Sedam mjeseci zatvora zbog nasilja u porodici
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari