Zahumlje: Poetsko-muzičko veče “Stihovanje i note”

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 23.03.2023. u 08:00
U sali "Zahumlja" večeras, sa početkom u 19 časova, a povodom obilježavanja Svjetskog dana poezije, biće upriličeno Poetsko-muzičko veče "Stihovanje i note", učenika Gimnazije "Stojan Cerović" Nikšić.
U programu učestvuju: Ksenija Popović, Mia Nenezić, Marija Perišić, Nikoleta Gutović, Vasilije Cicmil, Ivana Đukanović, Danilo Vulanović, Nađa Popović, Kristina Tomić i Dušan Bulatović.
Program se realizuje uz mentorski podršku profesorica Velike Perutović, Ane Samardžić i Vojke Delibašić.
Poetsko-muzičko veče organizuju JU Gimnazija “Stojan Cerović” Nikšić i JU “Zahumlje” Nikšić, a u okviru martovskog repertoara Nikšićke kulturne scene 2023.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Dugometražni igrani film "Obraz", u režiji Nikole Vukčevića, izabran je za crnogorskog kandidata za 98. nagradu Američke akademije filmske umjetnosti i nauke – Oskar, u kategoriji Međunarodni film 2025.
- 0
- Društvo
- u
Na Trgu slobode večeras u 19 časova biće održan događaj pod nazivom "Mi smo glas, a ne eho!", koji se realizuje u okviru projekta "Na istoj strani".
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Pobjednik ovogodišnjeg izdanja futsal turnira u Goliji je ekipa MB Gacko, koja je u finalu ubjedljivo savladala sastav Milović Company iz Nikšića rezultatom 5:1.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari