Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Danilović predsjednički kandidat Ujedinjene

TVCG
  • Autor onogost.me
  • 11.02.2023. u 14:23
Predsjednički kandidat Ujedinjene Crne Gore biće Goran Danilović, odlučeno je na današnjoj sjednici Glavnog odbora te partije.

Predsjednik izvršnog odbora Ujedinjene, Danilo Jokić, ranije je kazao da je Danilović zreo, dosljedan i najbolji kandidat, kojeg će za predsjednika Crne Gore podržati mnogi, a “posebno oni koji nijesu stranački opredijeljeni”.

Pozvao je i druge da podrže Danilovića.

Predsjednički izbori u Crnoj Gori održaće se 19. marta.

Kandidatura je, za sada, potvrđena predsjedniku Nove srpske demokratije Andriji Mandiću.

I lider Pokreta “Evropa sad”, Milojko Spajić, najavio je učešće na predsjedničkim izborima.

Izvor: rtcg.me

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    1

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    U Opštini Nikšić grubo se krše zakoni kroz nezakonito zapošljavanje, naročito na rukovodećim pozicijama, saopštio je Opštinski odbor (OO) DPS-a, navodeći da su nakon dobijene dokumentacije po osnovu slobodnog pristupa informacijama utvrdili višestruke povrede propisa, kao i sumnju da jedno od rukovodećih lica nezakonito posjeduje dvojno državljanstvo, zbog čega najavljuju krivične prijave.
    Povodom obilježavanja deset godina od osnivanja Demokratske Crne Gore, predsjednik partije Aleksa Bečić boravio je u Nikšiću, gdje je u okviru akcije reevidencije članstva uručio nove članske karte i poručio da rezultati postignuti u protekloj deceniji predstavljaju zajednički uspjeh svih članova i simpatizera, saopšteno je iz te partije.
    -->