Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Milatović pozvao zainteresovane da se prijave za posao u kabinetu predsjednika

milatovic1-696x463-1_0_0
gov.me
  • Autor onogost.me
  • 29.04.2023. u 14:52
Novoizabrani predsjednik Crne Gore Jakov Milatović pozvao je zainteresovane da se prijave za posao u kabinetu predsjednika.

“Pozivam sve zainteresovane građanke i građane sa zavidnim akademskim i profesionalnim referencama, kao i moralnim vrijednostima koji smatraju da bi kao dio savjetničkog tima i kroz rad u kabinetu Predsjednika mogli da daju svoj doprinos društvenom razvoju naše zemlje da svoj CV pošalju na [email protected] do 7.maja”, napisao je Milatović na Tviteru.

 

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Povodom tvrdnji koje je iznijela odbornica DPS-a Kristina Šćepanović „da vlastodršci u Nikšiću krše zakon“, reagovao je rukovodilac Službe za saradnju, poslove predsjednika i informisanje Opštine Nikšić Marko Perućica. On je u reagovanju dostavljenom iz Opštine naveo da ne postoje protivzakonite radnje i da organi lokalne uprave postupaju isključivo u skladu sa važećom zakonskom regulativom.
    Deseta sjednica Skupštine opštine (SO) Nikšić zakazana je sjutra, 29. januara, u 10 časova, a pred odbornicima je sedam tačaka dnevnog reda.
    -->