Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Milatović sjutra sa predstavnicima partija

milatovic1-696x463-1
gov.me
  • Autor onogost.me
  • 28.05.2023. u 12:47
Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović sastaće se sjutra u Vili Gorica sa predstavnicima političkih subjekata koji učestvuju na predstojećim parlamentarnim izborima, najavljeno je iz Kabineta Milatovića.

Vanrednji parlamentarni izbori održaće se 11. juna.

Sastanak počinje u 10 časova, nakon čega će Milatović dati izjavu za medije i odgovarati na novinarska pitanja.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Za predsjednika Skupštine opštine (SO) Šavnik izabran je Darko Radović, nakon što je dosadašnjoj predsjednici, Nadeždi Kotlici, istekao mandat zbog odlaska u starosnu penziju, saopšteno je iz Opštine Šavnik.
    Poslanički klub Pokreta Evropa sad predao je u skupštinsku proceduru Predlog Zakona o izmjeni Zakona o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja kojim se predviđa smanjenje budžetskih sredstava namijenjenih za finansiranje političkih subjekata i nezavisnih poslaničkih i odborničkih klubova za 50 odsto, a sa ciljem da se ta sredstva preraspodjele na povećanje dodatka za djecu u skladu sa Zakonom o socijalnoj i dječjoj zaštiti.
    -->