Prekinuto glasanje u zgradi Opštine Šavnik

onogost.me arhiva
- Autor onogost.me
- 18.12.2022. u 08:34
Prekinuto je glasanje u zgradi Opštine Šavnik. Glasaču kome nije dozvoljeno da glasa prošle sedmice je i sada uskraćeno to pravo, prenose Vijesti.
Član Biračkog odbora iz koalicije “Za budućnost Šavnika” nije dozvolio biraču da glasa i prekrižio je listić.
Policija je konstatovala da je uništeno 16 biračkih listića.
Lokalni izbori ponavljaju se na biračkom mjestu u zgradi Opštine Šavnik, gdje pravo glasa imaju 483 birača, i u selu Kruševice, gdje glasa 58 birača.
Na tim biračkim mjestima je u prethodnih osam izbornih ciklusa prekinuto glasanje, nakon što pojedini članovi biračkih odbora nijesu omogućili glasačima da ostvare biračko pravo.
Biračka mjesta otvorena su u sedam časova.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Od juče hljeb skuplji pet centi i košta 85 centi. U Udruženju pekara kažu da je poskupljenje neizbježno jer su drastično porasli troškovi proizvodnje. Anketirani građani negoduju. Novčanici su im, ističu, sve tanji.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićka policija uhapsila je sugrađanina S.G. (59) zbog sumnje da je juče nanio teške tjelesne povrede majci M.G. (85), od kojih je danas preminula u Kliničkom centru Crne Gore (KCCG) u Podgorici, saopštila je Uprava policije.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Jedan od najboljih igrača u istoriji Sutjeske, ali i na prostoru bivše Jugoslavije, Slaviša Đurković, preminuo je danas u Nikšiću u 58. godini.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari