Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

U odnosu na avgust 393 birača više

156726546_463785044749699_7749101690311332742_n
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 04.03.2021. u 15:14

Pravo glasa na lokalnim izborima u Nikšiću 14. marta ima 58.833 birača, 393 više nego na parlamentarnim 30. avgusta prošle godine.

“Broj birača u biračkom spisku u opštini Nikšić, po kome su održani prethodni izbori 30. avgusta je 58.440. Broj birača u biračkom spisku za lokalne izbore u opštini Nikšić na dan 3. mart je 58.833”, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).

Kako su pojasnili iz MUP-a, uvid u birački spisak birač može ostvariti lično, na šalterima Područne jedinice za upravne poslove, državljanstvo i strance Nikšić, svakim radnim danom od osam do 14 sati, uz važeću ličnu kartu ili putnu ispravu.

Birač može izvršiti uvid u birački spisak direktno i preko internet portala biraci.me.

“Na tom portalu, građanin unosom broja lične karte ili putne isprave može provjeriti da li je u biračkom spisku i na kojem biračkom mjestu glasa”, navode iz MUP-a.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Međuvladina konferencija na kojoj bi Crna Gora trebalo da zatvori pet poglavlja u pregovorima sa Evropskom unijom (EU) održava se danas u Briselu.
Crna Gora zatvoriće pet poglavlja na Međuvladinoj konferenciji 16. decembra, nakon intenzivne diplomatske misije premijera Milojka Spajića i njegovog tima, javio je dopisnik RTCG iz Brisela.
Crna Gora naredne sedmice zatvoriće tri poglavlja u pregovorima sa Evropskom unijom: poglavlje 3 (Pravo osnivanja preduzeća i sloboda pružanja usluga), poglavlje 4 (Slobodno kretanje kapitala) i poglavlje 6 (Pravo privrednih društava).
-->