Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Vuković na čelu OO Demokrata, Mitroviću izglasano nepovjerenje

  • Autor onogost.me
  • 01.03.2025. u 16:31
Opštinski odbor Demokratskee Crne Gore za Nikšić, izglasao je nepovjerenje dugogodišnjem predsjedniku dr Marku Mitroviću. Članovi odbora, na sjednici su većinom glasova, donijeli odluku o nepovjerenju dr Mitroviću.

Za novog predsjednika, izbaran je  predsjednik Skupštine opštine Nikšić Nemanja Vuković.

Nije još zvanično potvrđeno, ali gotovo izvjesno je i da će Nemanja Vuković,  na predstojećim izborima u Nikšiću, predvoditi listu Demokratske Crne Gore.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Međuvladina konferencija na kojoj bi Crna Gora trebalo da zatvori pet poglavlja u pregovorima sa Evropskom unijom (EU) održava se danas u Briselu.
    Crna Gora zatvoriće pet poglavlja na Međuvladinoj konferenciji 16. decembra, nakon intenzivne diplomatske misije premijera Milojka Spajića i njegovog tima, javio je dopisnik RTCG iz Brisela.
    Crna Gora naredne sedmice zatvoriće tri poglavlja u pregovorima sa Evropskom unijom: poglavlje 3 (Pravo osnivanja preduzeća i sloboda pružanja usluga), poglavlje 4 (Slobodno kretanje kapitala) i poglavlje 6 (Pravo privrednih društava).
    -->