Crnogorski vaterpolisti na pripremama sa Srbijom

wpolo.me
- Autor onogost.me
- 02.06.2023. u 16:34
Vaterpolo reprezentacija Crne Gore, igrači do 15 godina, okupila se danas u Kotoru i odradiće zajedničke pripreme sa selekcijiom Srbije, saopšteno je iz Vaterpolo plivačkog saveza.
Selektor Nenad Vukanić pozvao je 16 igrača.
Na spisku su Stefan Vraneš, Stefan Kruta, Marko Milinić, Đorđe Koprivica, Andrija Rajović, Marko Pejović, Luka Todorović, Matija Franeta, Danilo Roganović, Pavle Dabić, Luka Savić, Andrej Durutović, Danilo Savović, Tomo Vičević, Dario Domazetović i Petar Brnović.
U okviru priprema, sjutra u 18 sati, biće odigrana prijateljska utakmica.
Crnogorska U 15 selekcija priprema se za Evropsko prvenstvo, koje će od 8. do 16. jula biti odigrano u Podgorici.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Sutjeska Elektroprivreda je danas u Bijelom Polju, u 24. kolu Prve crnogorske košarkaške lige, poražena od Jedinstva 92:89.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Selektor mlade fudbalske reprezentacije Crne Gore Goran Perišić objavio je spisak igrača za nastavak kvalifikacija za EURO 2027.
- 0
- Košarka, Sport
- u
Nastavlja se takmičenje u Prvoj crnogorskoj košarkaškoj ligi, do kraja regularnog dijela su ostala tri kola, a Sutjeska Elektroprivreda u 13 časova, u 24. kolu gostuje Jedinstvu u Bijelom Polju.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











