Autor: onogost.me
18:18
10.3.2020.

Bajo Pivljanin ubjedljiv protiv Gorštaka

U okviru 10. kola futsal lige Crne Gore danas je u Nikšiću ekipa Bajo Pivljanin savladala Gorštak sa ubjedljivih 5:0.

Kapiten domaće ekipe Ćalasan već u 3. minutu dovodi svoj tim do prednosti.

Da je ekipa Baja Pivljanina raspolozena za igru potvrđuje nam Ćalasan i svojim drugim golom u 8. minutu.

Pred sam kraj prvog poluvremena gostujuća ekipa pravi 6 prekršaja, a nakon toga Vuković pogađa mrežu Gorštaja za visokih 3:0, kada je već postajalo jasno koja ekipa će osvojiti bodove.

U drugom poluvremenu ekipa domaćih nastavlja dominaciju i na samom startu drugog poluvremena Šušić povećava prednost na 4:0, a igrači Baja Pivljanina uspijevaju da do kraja pobjedu potvrde sa još jednim golom.

Ekipa Baja Pivljanina nakon ove pobjede ostaje na 6. poziciji.

Aleksandar Zeković

• 14:37
    26.3.2020.

Bivšeg fudbalera Sutjeske Stefana Lončara situacija sa koronavirusom zatekla je u Hrvatskoj gdje igra za Istru.

• 08:06
    20.3.2020.

Fudbal je stao u cijelom svijetu, a lopta miruje i kraj Bistrice. U skladu sa odlukom o suspenziji svih takmičenja i izdatim privremenim mjerama zaštite Fudbalski klub Sutjeska raspustio je sve selekcije.

• 17:19
    9.3.2020.

Fudbaleri Sutjeske prvi put ove sezone dobili su Podgoricu, rezultatski gledano jedva, jer jedini pogodak postigao je Stefan Nikolić, ali izabranici Nikole Rakojevića bili su ubjedljivi, stvorili mnogo više dobrih prilika, posebno u prvom poluvremenu.