Bajo Pivljanin ubjedljiv protiv Gorštaka

89035921_965769990491340_7735358369224982528_n
  • 10.03.2020. u 14:51

U okviru 10. kola futsal lige Crne Gore danas je u Nikšiću ekipa Bajo Pivljanin savladala Gorštak sa ubjedljivih 5:0.

Kapiten domaće ekipe Ćalasan već u 3. minutu dovodi svoj tim do prednosti.

Da je ekipa Baja Pivljanina raspolozena za igru potvrđuje nam Ćalasan i svojim drugim golom u 8. minutu.

Pred sam kraj prvog poluvremena gostujuća ekipa pravi 6 prekršaja, a nakon toga Vuković pogađa mrežu Gorštaja za visokih 3:0, kada je već postajalo jasno koja ekipa će osvojiti bodove.

U drugom poluvremenu ekipa domaćih nastavlja dominaciju i na samom startu drugog poluvremena Šušić povećava prednost na 4:0, a igrači Baja Pivljanina uspijevaju da do kraja pobjedu potvrde sa još jednim golom.

Ekipa Baja Pivljanina nakon ove pobjede ostaje na 6. poziciji.