Čelik opet ne igra

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 20.05.2018. u 12:57
Utakmica 32. kola Druge fudbalske lige između Čelika i Jezera koja je trebala da bude na programu danas od 17.30h neće biti odigrana.
“Metalurzi” već duže vremena kubure sa finansijskim problemima zbog kojih su jedva uspijevali da skupe sredstva i za utakmice koje su prethodno odigrali.
Klub je praktično bio pred gašenjem, pa su pomagali i navijači, ali očigledno ni to nije bilo dovoljno da se do kraja odigraju sve utakmice, pa je najavljeno istupanje iz lige.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
"Slučaj Nikšić" je dobio epilog na sudu - navijači Sutjeske, koji su palicama napali pristalice Berana na utakmici sa Internacionalom, koja je igrana u Nikšiću, dobili su novčane kazne i zabrane pojavljivanja na stadionima.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Fudbalski klub Sutjeska oglasio se saopštenjem povodom incidenata na utakmici Druge crnogorske lige između Internacionala i Berana, koja je u subotu odigrana u Nikšić.
- 1
- Fudbal, Sport
- u
Sutjeska je opravdala ulogu favorita protiv Jezera i slavila sa 1:0.
- 2
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
29.10.
14:59
Slabiji zemljotres u Goliji
29.10.
09:48
Film “Čovjek lavina” u Nikšićkom pozorištu
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











