Čelik pokrenuo prodaju sezonskih karata
- Autor onogost.me
- 05.08.2022. u 07:55
Čelik će se od naredne sezone, tačnije od septembra, ponovo takmičiti u centralnoj regiji.
Uprava je pokrenula akciju prodaje sezonskih karata, a sa svakom kupljenom, čija cijena je 20 eura, pomažete klubu.
Na zvaničnoj fejsbuk stranici FK Čelik nalazi se i uputstvo kako kupiti sezonsku kartu.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Vasilije Adžić ne želi da napusti Juventus tokom aktuelnog prelaznog roka, ali čelnici torinskog kluba imaju drugačije razmišljanje kada je u pitanju njegov dalji razvoj.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Crnogorski fudbal miruje između dvije polusezone, ali nijesu baš svi bili na produženom odmoru od kraja jesenjeg dijela takmičenja. Polaznici pete generacije UEFA Pro licence uspješno su odradili šesti i sedmi semestar školovanja u organizaciji Centra za edukaciju trenera FSCG.
- 1
- Fudbal, Sport
- u
Vasilije Adžić se nije izborio za minutažu u Juventusu ni kod Tijaga Mote ni kod Igora Tudora, a potom ni kod aktuelnog trenera ,,stare dame“ Lućana Spaletija.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











