Disciplinski postupak protiv Sutjeske: Navijači vrijeđali Fudbalski savez

Onogost.me
- Autor onogost.me
- 04.06.2020. u 15:23
Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Crne Gore pokrenula je postupak protiv Sutjeske zbog, kako se navodi u odluci, nesportskog ponašanja navijača tog kluba tokom meča sa Petrovcem.
“ Navijači su od samog početka utakmice počeli da pjevaju uvrjedljive pjesme na račun Fudbalskog saveza Crne Gore i ubacili jednu baklju u teren sa vanjske strane stadiona, pa je sudija prekinuo utakmicu u trajanju od jednog minuta”, navodi se u odluci objavljenoj na sajtu FSCG.
Sutjeska i Petrovac odigrali su utakmicu bez golova.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Crnogorski reprezentativac Viktor Đukanović proglašen je za najboljeg igrača mjeseca septembra u Prvoj ligi Slovačke.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Parovi osmine finala Kupa Crne Gore određeni na žrijebu održanom danas u Kući fudbala, saopšteno je iz Fudbalskog saveza Crne Gore (FSCG).
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Talentovani vezista FK Sutjeska, Blažo Đukić, ostvario je značajan uspjeh sa kadetskom reprezentacijom Crne Gore, koja je izborila plasman u elitnu rundu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

16.10.
21:35
Đukanović igrač mjeseca septembra u Slovačkoj

16.10.
17:45
Vlada: Još četiri miliona za razvoj avio-saobraćaja

16.10.
17:00
MPŠV: Obezbijeđen plasman viškova mlijeka
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari