Kadeti petardom ispratili Dečić

kadeti_sutjeske
Privatna arhiva
  • 15.11.2016. u 08:10

Kadetska ekipa Sutjeske u okviru 14. kola je na svom terenu savladala ekipu Dečića sa ubjedljivih 5:1.

Balša Bajović je u 20. minutu načeo mrežu gostiju, da bi sa bijele tačke na 2:0 povisio Anto Babić posle 28 minuta igre.

Bajović u 40. minutu postiže svoj drugi gol na utakmici, a Ivan Toljić u 47. pogađa za 4:0.

Tada je već bilo jasno da će bodovi pripasti domaćoj ekipi, pa je došlo do opuštanja kada na 4:1 smanjuje Gjokaj Mergim u 72. minutu.

Konačan rezultat postavio je Luka Babić kada je bio precizan u 80. minutu utakmice.

Ekipa Željka Radulovića, koja je osvajač Kupa Srednje regije, nakon 14 odigranih kola, nalazi se na šestoj poziciji sa 27 osvojenih bodova, a u narednom kolu, koje je na programu 19. novembra, gostuje na Cetinju istoimenoj ekipi.