Minimalac Sutjeske u Petrovcu, Alharaiš čovjek odluke

ova
Arhiva
  • 21.04.2019. u 16:24

Fudbaleri Sutjeske savladali su danas Petrovac u gostima sa minimalnih 0:1 u utakmici 30. kola Prve Telekom lige.

Ekipa Nikole Rakojevića uspjela je pod Malim brdom da ostvari 18. trijumf u sezoni i sačuva bodovnu prednost u odnosu na najvećeg rivala i najbližeg pratioca, tim Budućnosti, koji je danas na svom terenu bolji bio od “romantičara”.

“Plavi” su imali inicijativu u prvom dijelu prvog poluvremena, ali ona nije dala rezultata pa je do odlaska na odmor rezultat ostao nepromijenjen.

Ipak, Petrovčani u drugom poluvremenu nijesu uspjeli da odole napadima šampiona, pa je u 76. minutu, iz kola u kolo sve bolji Zakarija Alharaiš uspio da pogodi mrežu i tako odluči današnji meč.

Sutjeska čuva lidersku poziciju sa trenutnih 63 boda, pet više od Budućnosti, a u narednom kolu koje je na programu 27. aprila, lider i aktuelni šampion igraće na svom stadionu protiv Rudara.