Autor: Branko Čupić
18:11
3.6.2019.

Omladinci Sutjeske do boda protiv „romantičara“

Omladinci Sutjeske igrali su neriješeno sa Titogradom 1:1 u utakmici 13. kola A grupe prvenstva Crne Gore.

„Romantičari“ su poveli golom Ognjena Gaševića u 20. minutu, dok je konačan rezultat postavio Ivan Vujačić u 79. minutu utakmice.

„Plavi“ imaju trenutno 49 bodova i osigurali su drugu poziciju, a u posljednjem kolu će igrati kraj Bistrice protiv Mladosti iz Lješkopolja.

• 12:31
    16.6.2019.

Sutjeska je, uoči starta pripema za još jedno učešće u kvalifikacijama za najelitnije evropsko klupsko, dovela trojicu igrača.