Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

“Plavi” po drugi put u tekućoj sezoni “preplivali” Jezero

fk_sutjeska_2021
Fk Sutjeska
  • Autor onogost.me
  • 23.10.2021. u 13:30

Fudbaleri Sutjeske slavili su na gostovanju u Beranama 0:2, u okviru 12. kola domaćeg šampionata. 

Novim trijumfom, izabranici šefa stručnog štaba Milije Savovića, upisali su 32 boda, te ubjedljivo, sa prvog mjesta, dominiraju na tabeli.

Na susretu u Beranama, nije viđen mnogo lijep fudbal, bilo je dosta prekida, a strijelci na meču bili Augusto u 24. i Bubanja u 92. minutu. Brazilac je kod prvog pogotka blizu centra primio loptu, jednim potezom prevario dva čuvara i krenuo pravo ka šesnaestercu domaćina. Očekivao se pas ka saigračima, ali je Augusto odlučio da šutne sa 25 metara. Ispostavilo se da je donio odličnu odluku, pošto je lopta završila u donjem desnom uglu gomana Jezera. 

Drugi pogodak viđen je pred sam kraj susreta, Bubanja je na nekih 20 metara od gola protivnika primio loptu, uputio snažan udarac, te matirao golmana Jezera za 0:2.

Na kraju, Sutjeska je potpuno zasluženo slavila, te po drugi put u tekućoj sezoni savladala Jezero. 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Meč 14. kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (CFL) između Bokelja i Sutjeske donio je čak devet golova i nova tri boda Nikšićanima.
Fudbaleri Sutjeske danas gostuju ekipi Bokelja na stadionu Pod Vrmcem u okviru 14. kola 1. Crnogorske fudbalske lige.
Zbog nasilja na fudbalskoj utakmici u Nikšiću, policija je procesuirala 22 navijača grupe „Vojvode“, od kojih je jedan osumnjičen za krivično djelo, dok su ostali kažnjeni novčano uz zabranu prisustvovanja utakmicama i obavezu javljanja policiji.
-->