Autor: onogost.me
21:51
14.5.2021.

Sutjeska na krilima Osmajića do tri boda u Pljevljima

U okviru 34. kola crnogorskog šampionata fudbaleri Sutjeske upisali su pobjedu u gostima protiv Rudara rezultatom 0:2.

Dvostruki strijelac i junak meča bio je krilni napadač “plavih” Milutin Osmajić, koji je pogađao u prvom i 77. minutu. Već nakon 20 sekundi igre Osmajić je na desnoj strani terena dobro primio loptu, utrčao u kazneni prostor i preciznim udarcem iz gotovo mrtvog ugla iznenadio golmana domaće ekipe za prednost. Rudar je napadao tokom većeg dijela, imao čak i jedanaesterac, ali je udarac Zečevića sa bijele tačke odbranio Ličina. Da će Sutjeska doći do nova tri boda doći bilo je jasno nakon gola Osmajića u 77. minutu. Krilni igrač je ostao sam između dvojice odbrambenih igrača domaćeg tima, da bi spretnim i majstorskim driblingom izašao sam ispred suparničkog golmana, te preciznim i jakim udarcem zapečatio trijumf nikšićkog tima.

• 14:21
    12.6.2021.

Vladan Giljen, Božo Marković, Nikola Grivić, Novica Eraković, Nikola Stijepović i Milivoje Raičević i naredne sezone će, nakon produženja ugovora, nastupati u dresu FK Sutjeska.

• 19:14
    11.6.2021.

Petnaesta sjednica Izvršnog odobra Fudbalskog saveza Crne Gore za mandatni period 2017-2021 održana je danas u Kući fudbala u Podgorici.

• 18:18
    11.6.2021.

Rukovodilac Međunarodnog odjeljenja Fudbalskog saveza Crne Gore Milovan Đukanović obavljaće funkciju delegata na utakmicama Evropskog prvenstva.