Sutjeska prekinula niz, protiv Lovćena potvrditi visoke ambicije i u Kupu

sutjeska_-_apoel_foto_milan_sapuric_1_0_0
Milan Šapurić
  • 30.09.2019. u 12:12

Sutjeska je zastala nakon nekoliko uspješnih kola i vezanih pobjeda i osvojila samo bod protiv Titograda.

Podgorički tim je čak mogao i da slavi, a kraj Bistrice bi rekli “dobro je dok se bodovi pripisuju”, jer to je moto kojim su se rukovodili i minulih sezona I dalje su lideri na tabeli, ali sada imaju minimalnu prednost

“Nijesmo otvorili meč kako smo mislili, a i gosti su počeli bez respekta. U prvom poluvremenu se igralo otvoreno, ali stvoreno je vrlo malo prilika. Da smo u tom dijelu meča bili efikasni, meč bi sigurno dobio drugačiji tok, ali ispostavilo se da su u nastavku, nakon što smo prokockali nekoliko izglednih prilika, gosti ipak poveli. Ekipe kakva je Titograd, sa tako brzim napadačima i iskusnim pojedincima, ne praštaju greške. Srećom, brzo smo izjednačili. Imali smo i nekih prinudnih izmjena, nijesmo ni za ovaj meč mogli računati na sve prvotimce, a sve to je na kraju i uticalo na kompletnu sliku, na konačan ishod. Sad se okrećemo Lovćenu. Nijesmo bez ambicija ni u masovnijem takmičenju, a to znači da već u prvom meču treba da slavimo”, rekao je Novica Eraković.

Sutjeska na vrhu tabele ima bod više od Budućnosti, koja je prošlog vikenda pobijedila u Pljevljima sa 3:0.

Izvor: Pobjeda