Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Trijumfom protiv Barana “plavi” žele da prekinu niz bez pobjede

aleksa_slavlje
Fk Sutjeska
  • Autor onogost.me
  • 04.12.2021. u 21:39

Fudbaleri Sutjeske igraće danas na svom terenu protiv Mornara utakmicu 17. kola šampionata Crne Gore.

Biće to drugi ovosezonski duel dva protivnika, Nikšićani su slavili u prvom u gostima. 

“Plavi” su ubjedljivo prvi na tabeli, a u meču protiv Barana imaju imperativ pobjede, jer u prethodne četiri runde nisu upisali trijumf.
 
Meč na Gradskom stadionu će početi u 13 časova. 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Amatersko izadnje Sutjeske večeras u kvalifikacijama za Ligu konferencija protiv bjeloruskog Vitebska. Tako bi se ukratko mogao opisati meč u kvalifikacijama za Ligu konferencija. Naš šampion izgubio je 3:0 na neutralnom terenu u Mađarskoj, a moglo je biti još toliko.
Nakon eliminacije od kvalitetnijeg protivnika u kvalifikacijama za Ligu šampiona, fudbaleri Sutjeske evropski nastup nastavljaju u kvalifikacijama za Ligu konferencija.
-->