VIDEO: Čelik slavi titulu u malom fudbalu, pogledajte dramatičnu završnicu i veliko slavlje

onogost.me
- Autor onogost.me
- 20.05.2018. u 06:15
U Nikšiću su juče podignuta dva šampionska pehara. Sutjeska na jednoj strani, u fudbalskom šampionatu, i na drugoj Čelik koji je gradu donio titulu prvaka Crne Gore u malom fudbalu.
Dok se Sutjeska trijumfalno šepurila u minulim kolima, Čelik je i bukvalno do zadnje sekunde branio titulu i prednost stečenu u gostima protiv mojkovačkog Brskova.
Meč prepun emocija u finalu plej-ofa dugo će se pamtiti.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Amatersko izadnje Sutjeske večeras u kvalifikacijama za Ligu konferencija protiv bjeloruskog Vitebska. Tako bi se ukratko mogao opisati meč u kvalifikacijama za Ligu konferencija. Naš šampion izgubio je 3:0 na neutralnom terenu u Mađarskoj, a moglo je biti još toliko.
- 7
- Fudbal, Sport
- u
Fudbaleri Sutjeske igraju danas u mađarskom Mezokovešdu protiv bjeloruskog šampiona ML Vitebska prvu utakmicu drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Nakon eliminacije od kvalitetnijeg protivnika u kvalifikacijama za Ligu šampiona, fudbaleri Sutjeske evropski nastup nastavljaju u kvalifikacijama za Ligu konferencija.
- 0









