Vlada izdvaja 3,3 miliona eura za rekonstrukciju stadiona u Nikšiću

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 14.03.2019. u 14:29
Vlada je odlučila iz budžeta za 2020, 2021. i 2022. godinu izdvoji 3,3 miliona eura za rekonstrukciju zapadne tribine fudbalskog stadiona u Nikšiću.
Fudbalski savez će snositi još 1,5 miliona eura troškova, a kako ističu iz Vlade, Crna Gora će dobiti još jedan stadion za utakmice reprezentacije po FIFA standardima
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Reprezentacija
- u
Fudbaler Juventusa i crnogorski reprezentativac Vasilije Adžić kazao je na Javnom servisu da nije zadovoljan činjenicom što nije bio dio posljednjih okupljanja nacionalnog tima, ali je naglasio da poštuje odluke selektora Mirka Vučinića.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
"Plavi" su savladali ekipu Dečića rezultatom 5:3 (4:0) u prvoj pripremnoj utakmici na Zlatiboru.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











