Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Hamza Bronja i Stojan Vukčević novi fudbaleri Sutjeske

FK Sutjeska
  • Autor onogost.me
  • 15.02.2024. u 07:41
Napadač Hamza Bronja (19) i golman, Stojan Vukčević novi su fudbaleri Sutjeske, saopšteno je iz kluba.

Vukčević na stadion kraj Bistrice dolazi iz Rudara, gdje je proveo prethodnih pola godine i upisao 11 nastupa u domaćem šampionatu.

Osim Rudara, u dosadašnjem dijelu karijere je nastupao za Kom, Drezgu, Berane i Mornar.

Bronja je u mlađim kategorijama igrao za Spartak iz Subotice, austrijski GAK i Novi Pazar.

“Talentovani, 19-godišnji napadač je upisao i dva nastupa za seniorski sastav Novog Pazara, na utakmicama protiv TSC-a i Crvene Zvezde. Prethodnih pola godine nastupao je za Jošanicu”, saopšteno je iz Sutjeske.

U zimskom prelaznom roku Sutjeska je angažovala i Vaska Kalezića, Darka Bulatovića, Boška Guzinu i Veljka Batrovića, dok se sa pozajmice iz Bokelja vratio Matija Bojović, a Dragan Mijanović je na klupi naslijedio Vladimira Jankovića.

 

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    U organizaciji Elektroprivrede Crne Gore u Budvi će se sjutra počinje jubilarni 5. Simpozijum energetike – EPCG NET 2026, koji će okupiti najznačajnije predstavnike energetskog sektora iz Crne Gore, regiona i Evrope.
    Mladi crnogorski reprezentativac Vasilije Adžić mogao bi ovog ljeta da napusti Juventus na jednogodišnju pozajmicu, pošto u torinskom klubu smatraju da mu je za dalji razvoj potrebno više minuta u Seriji A. Kao najozbiljniji kandidat pominje se Sasuolo, ali interesovanje za talentovanog vezistu pokazalo je još nekoliko italijanskih klubova.
    -->