Jauković povrijedila koljeno

screenshot/RSCG
- Autor onogost.me
- 10.02.2023. u 21:53
Jedna od najboljih crnogorskih rukometasica Đurđina Jauković povrijedila je koljeno na meču sa Sambrejom u gostima.
Ona je prilikom promjene pravca izgubila oslonac i pala. Nije mogla da nastavi meč…
Igračica Bresta će za tri dana odraditi pregled magnetnom rezonancom , nakon čega će se znati težina povrede.
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
U 75. godini života preminuo je Dragoljub Đukanović, bivši predsjednik i sponzor FK Sutjeska, saopšteno je iz tog kluba.
- 0
- Reprezentacija, Sport, Vaterpolo
- u
Crnogorski vaterpolisti preskočili su prvu i najlakšu prepreku na Evropskom prvenstvu u Beogradu - bili su bolji od Malte.
- 0
- Društvo
- u
Službenici nikšićke policije saopštili su da su sankcionisali 10, a uhapsili pet vozača zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
08:08
Voda bezbjedna za piće
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











