Anagastum lako savladao Pljevlja

anagastum-30
superkosarka.com
  • 25.12.2017. u 07:37

Juniori Anagastuma su lako savladali Pljevlja, zahvaljujući dobroj igri u drugom poluvremenu.

Prva četvrtina bila je izjednačena, a do odmora Nikićani su stekli pet poena viška (47:42).

Sve je odlučeno u trećem periodu, pošto se domaćin odlijepio na dvocifrenu razliku (74:64).

Do kraja je jedina dilema bila konačan rezultat.

Najbolji kod Anagastuma bio je Dedović sa 32 poena, a goste je predvodio Džogazović (22).

Anagastum – Pljevlja 100:86 (22:21, 25:21, 27:22, 26:32)

Anagastum: Dedović 32, Peković 20, Višnjić 12, Đorđević 12, Milić 18, Nedović 6.

Pljevlja: Džogazović 22, Sokić 19, Delić 17, Stanimirović 2, Šubarić 4, Furtula 2, Terzić 9, Musović 11.

Izvor: superkosarka.com