Drašković u Sutjesci

Pictorial
- Autor onogost.me
- 17.10.2020. u 13:30
Naš internacionalac Milovan Drašković (25) važno je pojačanje Sutjeske za poziciju centra.
Nekada junior Barselone, Nikšićanin će zaigrati za klub iz rodnog grada. Centar visok 208 santimetara biće bitan adut u borbi pod košem.
Iza Draškovića je sezona u grčkom drugoligašu, Pagratiju iz Atine. Za taj klub je bilježio odličnih 13,8 poena i 7,7 skokova po utakmici, na 21 odigrani meč.
Prethodno, od 2015. do 2019. godine, Milovan je nastupao za austrijske prvoligaše Arkadiju, VBC Rajfajzen i Alijan Gmunden i u tim timovima bio jedan od najboljih igrača.
Izvor: Pobjeda
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Nova sjajna partija Davida Mirkovića, koji je predvodio Ilinois sa 14 poena i 10 skokova u pobjedi na gostovanju Hjustonu u okviru NCAA lige.
- 0
- Košarka, Sport
- u
Četvrtfinale ABA2 lige je arhivirano, Sutjeska Elektroprivreda je u dva meča bila bolja od Slobode iz Tuzle i plasirala se u polufinale regionalnog takmičenja. Nakon što je u prvom meču u Nikšiću, nakon produžetka, slavila 96:94, Sutjeska je sinoć u Tuzli napravila drugi korak, savladala Slobodu 78:71 i sada čeka da Zlatibor i TFT odigraju majstoricu, kako bi saznala protivnika u polufinalu, koje je na programu osmog aprila.
- 0
- Košarka, Sport
- u
Sutjeska je večeras u Tuzli, u drugom meču četvrtfinalne serije, savladala Slobodu 78:71.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
27.03.
17:13
Dobro je da Kos nije prošetala danas Karađorđevom
27.03.
13:41
Kovačević dočekao Martu Kos
27.03.
09:52
Nova sjajna partija Davida Mirkovića
27.03.
09:00
Marta Kos danas sa Kovačevićem
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











