Mina Mandić karijeru nastavlja u Portugalu

MNE rukomet
- Autor onogost.me
- 27.08.2023. u 08:17
Mina Mandić, nekadašnja golmanka "RK Lavalea", preselila se sa Islanda u Portugal.
Crnogorska golmanka potpisala je jednogodišnji ugovor sa Madeirom, koja će u predstojećoj sezoni igrati Evropu.
Mandić je iz Levalee krenula da gradi ino karijeru, sa velikim uspjehom branila je za dva kluba na Islandu, pa je došlo vrijeme da promijeni destinaciju.
Mlada golmanka na zvaničnom sajtu kluba iz Portugala najavljena je kao veliko pojačanje.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Tim Specijalne Olimpijade (SO) Crne Gore osvojio je bronzanu medalju na prvom Svjetskom kupu u 3×3 košarci, koji je održan u Portoriku.
- 0
- Društvo
- u
Nadležni organi najavili su da će Nikšić dobiti novi sistem video-nadzora.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićanin R.B. (57), za kojim je bila raspisana međunarodna potjernica, juče je izručen Crnoj Gori iz Mađarske i sproveden u Upravu za izvršenje krivičnih sankcija, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
11.12.
22:49
Pilot poginuo u padu jedrilice na Kapinom Polju
11.12.
13:54
Crnoj Gori bronza u Portoriku
11.12.
11:12
Počinju Nikšićki književni susreti
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











